Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

NEMOROS s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město

Baletní škola Coppelia

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy, přízemí), Praha 5 − Smíchov

Originální hudební divadlo Praha

Podle lomu 27/6, Praha 5 − Třebonice

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Pianista MICHAEL GARLIK

K sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Kapela THM

Husinecká 793/23, Praha 3 − Žižkov

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Skupina historického šermu MRAČTÍ

Na Lepším 1261/8, Praha 4 − Nusle

Pavel Ponzer

náměstí Dr. Václava Holého 1054/13, Praha 8 − Libeň

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

SALSA-CLUB.cz

Čs. armády 405/8, Praha 6 − Bubeneč

ORM – organization recording of music

Nad Svahem 1762/15, Praha 4 − Krč

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

agentura Vipakce s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 09:00)

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Taneční klub STK PRAHA

Vinohradská 2396/184 (budova Casablanca), Praha 3 − Vinohrady

ONE & ONE Company s.r.o.

U Průhonu 466/22, Praha 7

Ivan Rössler - Umělecká agentura

Nikoly Vapcarova 3268/3, Praha 4 − Modřany

Společenství Molechet

Keteňská 1323/19, Praha-Horní Počernice

SHŠ Gryf

Vladislavova 44/10, Praha-Nové Město

Folklorní sdružení VONIČKA

Pod Betání 850/10, Praha-Kunratice

Canti di Praga

Kafkova 547/29, Praha-Dejvice

Agentura Myš a Maš - Kristýna Radějová

Šantrochova 6, Praha-Břevnov

SHŠ Rytíři řádu Růže

Šmeralova 359/17, Praha-Bubeneč

Eve Quartet

Nušlova 2258/2, Praha-Stodůlky

Boro & Janis

Pernerova 533/59, Praha-Karlín

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Alla Danza

Kamenická 655/54, Praha-Holešovice

Jan Wollner

Brichtova 813/7, Praha-Hlubočepy

Skupina historického šermu Citadela

Březinova 474/5, Praha-Karlín

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Saxofonové kvarteto Bohemia

Nad přehradou 406, Praha-Horní Měcholupy

Maledictus

Michelská 698/79, Praha 4 − Michle

Sdružení přátel dětského pěvěckého sboru Radost Praha

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Taneční skupina CROCK 14

Arbesovo náměstí 781/14, Praha 5 − Smíchov

Jakub Hanžl

Senovážné náměstí 975/20, Praha-Nové Město

Harmonia Mozartiana Pragensis

Lucemburská 1876/44, Praha-Žižkov

Richard Adam

Na Šmukýřce 519/20, Praha-Košíře

Tomáš Pergler

Schnirchova 1353/7, Praha-Holešovice

Klub šermu a bojových sportů

Milevská 1120/34, Praha-Krč

Last Minute

Kettnerova 2052/20, Praha-Stodůlky

Sdružení barokního souboru Hofmusici

Karpatská 1168/17, Praha-Vršovice